Kaos Perileri Geri Döndü: Bülent Ersoy’un Cinsel İlişki Süresi ve Çektiği Dertlerle İlgili Sözleri Olay Oldu

Magazinin en ikonik üç ismi Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman Dünya Güzellerim Masada programıyla yeniden bir araya geldi. Programın ilk bölümündeki cinsel ilişki sohbeti izleyenlere kahkaha tufanı yaşattı.

Türk magazini denildiğinde akla gelen üç güçlü isim Banu Alkan, Bülent Ersoy ve Safiye Soyman bundan altı yıl önce “Dünya Güzellerim” ile bir araya gelmişlerdi.

Televizyon ekranlarında yayınlanan gezi ve eğlence programıyla kamera karşısına geçen üç isim Hindistan, Nepal ve Vietnam’a giderek oranın kültürlerini evimize taşımıştı.

Yaşadıkları komik anlar ve anlaşmazlıklara izleyenlerin hafızalarına kazınan yapım çok uzun süreli olmamıştı. “Bir daha böylesi gelir mi” dediğimiz anlarda yepyeni bir gelişme yaşandı.

Dev kadro yıllar sonra “Dünya Güzelleri Masada” programında buluştu. YouTube’da yayınlanacak olan programın ilk bölümü kısa sürede beğeni topladı.

Dijital platforma geçiş yapan Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın ilk bölümdeki cinsel ilişki süresi konuşması izleyenlerin gözlerinden yaşlar getirdi.

Her şey “Bülent Hanım sizin hayatınızda biri var mı?” sorusuna verilen cevapla başladı. “Ne münasebet canım. Aman Allah korusun, hiç sevmem öyle şeyleri” diyen Bülent Ersoy sevmediği şeyin “koca” olduğunu söyledi.

Safiye Soyman’ın “Yaşlılığa yatırım koca, evlilik. Yanında bir nefes olsun.” sözlerine çıkışan Diva, daha önceki evliliklerinden birinde yaşadığı anı anlattı.

Bunun üzerine bir de “Hiç uğraşamam. 15 dakika bilmem ne. Ondan sonra üç buçuk saat yıkanacağım, abdest alacağım. Değer mi ayol? Siz kafayı yemişsiniz” diyince ortalık yıkıldı.

Banu Alkan’ın kahkahalara boğulduğu anlarda programın sunucusundan “15 dakika çok. Türkiye’de ortalama 3 dakika.” açıklaması geldi. Ersoy ise “15 bile sürmüyor. Ben kafadan attım. Benim diyeninki 15 dakika sürmüyor. Hemen tik tak.” diye ekledi.

“Acaba öyle mi?” diyen Banu Alkan’a çıkışan Safiye Soyman “Seninki nasıl yavrum?” diye sorarken, Bülent Ersoy da “Öyle mi? Sen bir dakika kendine gel evladım” dedi.

Sunucunun “Banu Hanım ’15 dakikaya az dedi’ diye bir şey söyledi” diyince Diva’dan “Eee bununki (herifinki) uzun sürüyormuş demek ki. Ne diyeyim anam. Ben yani öyle çok uzunu da sevmem de. Böyle böyle 10 saat, hiç çekemem. Tokadı basarım. ‘Ne yapacaksan yap, ağzını burnunu kırmayayım şimdi’ derim.” yükselişi geldi.

Banu Alkan bunun sonrasında dikkati Faik Öztürk’le birlikte olan Safiye Soyman’a çevirerek “Safiye Hanım’ı soralım bakalım” dedi. Söze direkt giriş yapan Bülent Ersoy’un “Safiye uzun sever” diyince Soyman da “Şimdi ne diyeyim, o zamanındaydı” diyerek karşılık verdi.

O anları da buradan izleyebilirsiniz ?

Cinsel ilişki süresi üzerine yapılan bu muhabbet sosyal medya kullanıcılarını da epey güldürdü. ?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

? Peki sizin konu üzerine düşünceleriniz neler? Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x