Eda Ece: ‘Bana Bir Panik Geldi, Zangır Zangır Titredim!’

Eda Ece, 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu Buğrağan Tuncer ile 21 Haziran’da dünyaevine girmişti. Daha sonra ünlü oyuncu hamile olduğunu açıklamıştı.

Yedi aylık hamile Eda Ece, Elle dergisine konuştu. Geçen yılki düğünlerini, eşi Buğrahan Tuncer’i, hamileliğini ve kızına nasıl annelik yapacağını anlattı…

Eda Ece şu şekilde konuştu:

Çok güzel bir düğün oldu ama bana bir panik geldi, zangır zangır titredim. Buğra elimi tutarak ve konuşarak sakinleştirdi beni. İyi ki 30’lu yaşlarımda evlenmişim. 20’lerindeyken tecrübesiz oluyorsun, hep aileler karışıyor. Babam nikah boyu mutluluktan ağladı, onun ağladığını görünce ben de neredeyse ağlıyordum.

HAMİLELİK

İlk 3 ayda midem bulandı, tansiyonum düştü. Bütün yan etkileri yaşadım! Gizli gizli kız istiyordum. Buğra hep “Fark etmez, sağlıklı doğsun da” diyordu. Hamilelik neredeyse tüm organlarınızı, hormonlarınızı ve beyninizi etkiliyor. Bu süreçte kadının hissetmesi gereken mutluluk ve kendine güven. Artık yediğimin içinde ne olduğuna, yüzüme ne sürdüğüme çok dikkat ediyorum. Hamileliğimle birlikte dikkatim daha da arttı.

BEBEK

Bebek odası somon rengi ve pembe ağırlıklı. Hayvanlarla dolu bir duvar kâğıdı seçtim. Buğra’nın çok sevgi dolu, çok iyi ve ilgili bir baba olacağını, her konuda bana yardımcı ve destek olacağını düşünüyorum. Çok umursamaz biri değilim ama çocuğa nefes aldırmayan bir anne de olmam. Hayatla ilgili bildiğim her şeyi öğretmeye çalışırım. k Kızımın saçını boyatmasını ve dövme yaptırmasını istemem, çünkü ben her ikisini de yapıp çok pişman oldum. İlk bir sene onu ihmal edecek bir işin içine girmem.

İŞİNE GERİ DÖNDÜ

Eda Ece, geçtiğimiz haftalarda işe döndüğünü duyurmuş ve paylaşımına “Kusup geri geldim. Saçım da geri işe döndü. Şimdi yapacak işler var.

“Neler yaptığımı sizlere anlatacağım. Bizi izlemeye devam edin” notunu düşmüştü. 7 aylık hamile olan ve kız bebek bekleyen oyuncu son olarak reklam yüzü olduğu markanın partisinde boy gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x